top of page

S&P Team
Solar Enerji Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri

S&P Team, Güneş Enerjisi Sektöründeki pazar ihtiyaçları ile tedarikçilerin sunduğu hizmetler arasında fark olduğu gerçeğinden yola çıkarak kurulmuş, sektörel bazda en kapsamlı hizmet sunmayı hedefleyen Solar Ekipman Tedarikçisidir. Bu doğrultuda uzun yıllar boyunca edindiği sektörel bilgi ve birikimi kullanarak kaliteli ürünleri, pazardaki en rekabetçi fiyatları ve  “Daha Yukarıya, Daha Hızlı, Daha Güçlü” mottosu ile sizlerin çözüm ortağıdır.

DAHA YUKARIYA...

Projelerinizin verimliliğini önemsiyor, doğru ürün kullanımının dolayısıyla tedarik zinciri yönetiminin verimliliği etkileyen başlıca unsur olduğu gerçeğini unutmuyoruz. Bu sebeple hizmetimizin kalitesinin işinizi ve itibarınızı doğrudan etkilediğinin bilinci ile yaptığımız işin en iyisi olmak zorunda olduğumuzu biliyoruz.

S&P Team ile şirketinizi her zaman DAHA YUKARI taşıyın!

DAHA HIZLI...

S&P Team olarak sağladığımız hizmetler ile en iyi olmak zorunda olduğumuzu belirtirken bunu sadece kaliteli ürün ve rekabetçi fiyatlar ile sağlayamayacağımız gerçeğinin farkındayız. En profesyonel, bilgilendirici ve belirleyici kriter olan en hızlı hizmete ihtiyacınız olduğunu biliyor, çalışmalarımızda bilginin ulaşılabilirlik hızını sizler için en üst seviyede tutuyoruz.

 

S&P Team ile her zaman bir adım önde ve DAHA HIZLI olun!

DAHA GÜÇLÜ...

S&P Team olarak sürekli inovasyon ve çözüm odaklılık ilkemiz ile gücümüzü daima gelecekten alıyoruz. Bu doğrultuda Güneş Enerji Sektöründe dünya çapındaki deneyim ve gücümüzü yerel sektörel dinamikler ile birleştirerek çözüm ortaklarımızı yarına en güçlü şekilde hazırlayıp daima inovatif ve küresel çözümler ile fark yaratmayı garantiliyoruz.

 

S&P Team ile gücünüze güç katarak DAHA GÜÇLÜ olun!

Kurucu Ortak

Seyfi YILDIZ

Pınar GÜNGÖR

linkedin.png
linkedin.png
Kurucu Ortak
bottom of page